המלצות ופירגונים

זמן להיות עם עצמי 🐌 שישי בבוקר, אחרי שבוע מלא בעשייה, ריצות, טיפולים, עבודה... כמה שעות עם עצמי, רק אני, הקנבס והצבעים. לנקות את הראש, להתמלא בכוחות מחדש. לנשום, להנות, ליצור. תודה לך טלי על בוקר מופלא, על ההכוונה המקצועית והנעימה שלך בסטודיו החמים והיפיפה ממש מתחת לאף, בנאות גולן. נתראה שוב בקרוב 🙏 ממליצה בחום
ליאור זוארץ-שגיב
נאות גולן
פעם בשבוע אני מוציאה את עצמי לעולם של צבעים, חומרים, שיחות, חברה, קפה, עוגה, ויצירה. המון המון יצירה בליווי הכי מקצועי, סבלני, זורם ומחייך שאפשר למצוא. תודה, טלי, על הפינה שלי אצלך בסטודיו.
אירית ישראלי
מבוא חמה
להגיע לסטודיו של טלי זה להיכנס לתוך בועה. בועה בה הזמן לא קיים, בה שוכחים את כל מה שהשארת מאחור. זה להיכנס לתוך עולם של צבעים, חומרים, דמיון, פנטזיה. זה לשבת בחברותא ולצחוק ולבכות. זה להרגיש מוגנת ובטוחה. זה ללמוד תמיד דברים חדשים וללכת הביתה עם יצירות עוצרות נשימה. השעות בהן אני מבלה בסטודיו הן עבורי התנתקות מהיום יום, ניקוי הראש, הנאה צרופה מהיצירה ומהחברותא ואושר גדול.
דינה מארנס
כפר חרוב
לבוא למקום מזמין, משרה אווירת יצירה, לתת חופש לרצונות להתחבר לחומרים וצבעים, לשבת עם אנשים -נשים - שכל פניהן אומרות ריכוז חדוות יצירה ושמחה, ואת כל זה מלווה מורה מופלאה. מה עוד צריך הבן-אדם? אין לך מושג באיזו התרוממות רוח אני. היפריות אמיתית. לא מסוגלת לשבת. הכל מהחוג. לא הספיק לי זמן היום אם כי אני יודעת שעוד מעט ארגיש את כל העייפות צונחת עלי מרוב שהתרכזתי. תודה תודה תודה.
נאווה זלוצ׳ובר
כפר חרוב
באתי בגלל הסקרנות (מה כבר אפשר לעשות מעיסת נייר?) ונשארתי בגלל טלי, היצירה, הלמידה, החברה, הריפוי בעיסוק וההנאה.
דבורה פוקסמן
רמת מגשימים
היצירה בסטודיו בשבילי היא שקט נפשי וכיף גדול ללמוד ליצור דברים חדשים.
רעות כהן מאיר
אפיק
יצירה בסטודיו בשבילי זה פשוט להיות, לחוות את עצמי ככה, בלי מעצורים, ללכת בעקבות הרגש והידיים שיוצרות, עם הליווי של טלי, בלי להפריע, ברוגע מדבק שכזה.
חגית מאיר
מיצר
יצירתיות רבה, אוירה טובה, מבחר רב לסוגי העבודה, אוזן קשבת ויד מושטת לעזרה של טלי. מומלץ בכל פה.
רות ויינברג
בני יהודה
השתתפתי בשני מפגשים של מנדלות בנקודות עם טלי. ההנאה היתה גדולה. ההסברים וההדגמות של טלי היו מאד ברורים ונעשו ברוח טובה - שלב אחר שלב - בסבלנות ובמקצועיות. כל אחת מהמשתתפות יצרה עיצוב צבעוני ושונה. היה בילוי של כיף רגוע ומהנה ביותר
מיכל שרון
יבניאל

מקבלי ערכות היצירה עד הבית מספרים

היה לי כיף ממש.... ככה ברגוע. היה לי זמן לצבוע בשקט... ממש נהניתי... היה לי נעים.
רז זילברשטיין בן תשע
מצפה אביב
מתנה לחג 🇮🇱 עם שליח עד הבית מהדודה המקסימה Dafna Frenkel 💙. ערכת יצירה מגניבה עם דפי צביעה גדולים של Tali Shragai Idan הם הרוויחו כיף של יצירה, דפנה הרוויחה תמונה למשרד ( שתגיע אליה שהקורונה תסתיים... נו מתי זה כבר יקרה?) ואנחנו? אנחנו הרווחנו כמה שעות של שקט... מצרך נדיר בימינו😁. חג עצמאות שמח לכולם🇮🇱💙🇮🇱💙🇮🇱💙
דקלה שוורץ
קיבוץ לביא
חוויה אישית רכשתי לקראת החגים מסטודיו טלירון שתי קופסאות עם ערכות יצירה עבור 2 מנכדי. בביקורי אצלם, נתתי לכל נכד קופסה וישר לעבודה, הם יצרו באותו יום שתי יצירות, ואת היתר שמרו לביקורי הבאים כדי להרגיש את חווית היחד עם סבא. הם ואני נהנינו מאד יחד על העבודה המשותפת, שקרבה מאד בינינו, כדאי לקנות.
גלעד שחם
בני יהודה
רכשתי מטלי את ערכת הציורים הגדולים. 6 ציורים שונים. המחיר מאד הוגן והמשלוח הגיע ישירות אלי הביתה . אני מאד נהנית מהצביעה. הציורים יפים וברורים. שניים מהם כבר בדרך למיסגור.
מיכל שרון
יבניאל
נהננו מאוד מערכות היצירה!! הערכות מאובזרות וההוראות ברורות, והתוצאות יפות ומשמחות! כל הילדים שלי מאוד נהננו מגיל 3 ועד 12. ממליצה בחום!!
לירז פלאי
קשת
כבר בראשית הסגר חיפשנו במה להתעסק נתקלנו במקרה במודעה של טלי והזמנו כמה ערכות, מתוך השפע והאפשרויות. המשלוח הגיע במהירות ואנחנו התחלנו מייד להנות: מנדלות על קנווסים, על אבנים, ציור ועשייה שפשוט לא נגמרה. המערכות היו קופסת הפתעות הכי שווה בתקופה הזאת. חזרנו אליה כל הזמן ונהננו ממנה הרבה מעבר לצפייה שלנו. לאוהבים יצירה וזמן משפחתי איכותי.
אופירה פרלמן
אלוני הבשן
לטלי הגעתי דרך הפייסבוק בעודי מחפשת יצירה לזמן קורונה. מהרגע הראשון היא היתה אדיבה, נדיבה ומקסימה. שלחה לי ערכה בהרכבה עצמית, ממנה נהננו מאוד. ולאחר מכן המשכנו להיות בקשר ולרכוש ממנה מוצרים נוספים. ממליצה על טלי בחום, מקצועית ונדיבה!
עינת כתר
קיבוץ יסעור