ברוכה הבאה למועדון היוצרות בסטודיו טלירון : )

בסטודיו מתקיימים דרך קבע פעילויות רבות ומגוונות. כל אחת שהיצירה בליבה, בנפשה או בידיה יכולה למצוא בסטודיו את התמהיל היצירתי המתאים לה.
מבים פעילויות הסטודיו:

   • חוג שבועי – פיסול בעיסת נייק
   • חוג שבועי – רישום וציור
   • מפגשים שבועיים  – סטודיו פתוח בו ניתן ליצור מכל הבא ליד
   • סדנאות ״פעם בחודש״
   • קורס ״היומן הויזואלי״

ועוד מפגשי יצירה ואומנות מגוונים.

חוג שבועי - פיסול בעיסת נייר

טכניקת הפיסול בעיסת נייר היא פשוטה וקלה ומאפשרת יצירת פסלים וכלים שימושיים כיד הדמיון הטובה. אפשרויות היצירה הן אינסופיות, העבודה משלבת אמצעים אמנותיים מתחומי הפיסול והציור, והכל בטכניקות מגוונות על טהרת הנייר.
אני מזמינה אתכן ליהנות מפעילות יצירתית וייחודית של עיצוב ויצירה בעיסת נייר. בסטודיו הקסום שלי בנאות גולן. בואי להתנסות ולגלות את האהבה החדשה שלך!
אין צורך בידע מוקדם.
כל אחת מגיעה ועובדת בקצב שלה עם הדרכה וליווי צמוד בקבוצה קטנה המאפשרת יחס אישי וגם המון כיף חברתי. בסטודיו קסום ומעורר השראה בנאות גולן.

חוג שבועי - ציור ורישום

חוג הציור מיועד למתחילים ולמתקדמים- ציור ורישום בכל הטכניקות ובכל הרמות. גם מי שתמיד חלם ואף פעם לא ניסה, וגם מי שרוצה לחדד את היכולות הקיימות ולפתח כיוון יצירתי חדש. אני מזמינה אותך לבוא ללמוד ממהתחלה או להעמיק את יכולתך ברישום וציור ובטכניקה והסגנון האהוב עליך. העבודה היא בקבוצה קטנה ואינטימית המאפשרת יחס והדרכה אישית לפי קצב ההתקדמות של כל אחד ואחת. הסטודיו קסום ומעורר השראה, האווירה והחברה נעימה. תמיד יש קפה ועוגה והרבה חדוות יצירה 🙂

סטודיו פתוח

בסטודיו הפתוח כל אחת יכולה לעבוד עם הנחייה אישית בתוך קבוצה קטנה. תוכלי לבחור חומרים או טכניקה שתרצי להעמיק בה, ציור מסוים שתרצי לעשות, פרויקט ישן שמעולם לא הצלחת לסיים, התנסות בחומרים חדשים שלא נגעת בהם בעבר. כל שעולה על רוחך ויש בסטודיו לרשותך. אני אהיה לצדך, אתן הכוונה, ייעוץ, תמיכה ודחיפה היכן שצריך

פעם בחודש בסטודיו טלירון

פעם בחודש יתקיימו בסטודיו סדנאות יצירה מגוונות, חד פעמיות. בחומרים שונים ועם תוצרים שונים (חומרים טבעיים, מיקס מדיה, מנדלות, ציור, בטון, עבודה בעץ ועוד.) 
ניתן להגיע לסדנאות חד פעמיות או לרכוש כרטיסיה ולהגיע למספר סדנאות לבחירתך. הסדנאות‭ ‬יתקיימו ‬פעם‭ ‬בחודש. כל‭ ‬פעם‭ ‬אחרת ‬חדשה‭ ‬בטכניקה‭ ‬חדשה‭.‬
 
 

רוצה לשמוע עוד? התקשרי אלי לטלפון 050-8543023 טלי. או השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם

לאיזו פעילות תרצה/י להצטרף?