סדנאות משפחתיות

הגעתם לצפון לחופשה משפחתית ועכשיו אתם מחפשים אטרקציות ברמת הגולן.
אני רוצה להציע לכם פעילות יצירתית, מנותקת ממסכים, פעילות מגבשת לכל המשפחה וייצירת חוויה משפחתית ומיוחדת שנשארת בזכרון ומשאירה טעם של עוד.

בסטודיו מגוון רחב של סדנאות למשפחות מכל הסוגים:

  • סדנאות זוגיות
  • סדנאות לסבתות ונכדים
  • סדנאות משפחתיות רב גילאיות

כל הרכב משפחתי שתרצו, אנחנו נתאים לכם את הסדנה המתאימה ביותר לחוויה משפחתית מושלמת.

סדנאות היצירה בסטודיו טלירון הם מהמומלצות באטרקציות ברמת הגולן.

סדנאות שמתאימות לכל הגילאים, קטנים כגדולים

תמונה גיאומטרית

תמונה גיאומטרית צבעונית יפיפיה. טכניקה פשוטה ומדוייקת ליצירת התמונה העשירה בצבעים וטקסטורות מגוונות. כולם מצליחים!! מתאים לגילאים צעירים ובוגרים כאחד

משחק איקס עיגול מחלוקי נחל

יצירה שהיא גם משחק. איקס עיגול מחלוקי נחל ושקית בד. כל אחד יוצר את המשחק שלו בצבעים ודוגמאות שונות, תצאו מהסדנה גם עם חווית יצירה וגם עם עם משחק שאפשר בקלות ובנוחות לקחת איתכם לטיולים ונסיעות.

ציור פרחים צבעוני

יור צבעוני במיוחד של שדה פרחים. למידת הטכניקה של הציור בשכבות. שבסופה יוצאים עם תמונת קנבס צבעונית ומוכנה לתליה.

ציור על אבנים

אחת מהסדנאות המהנות ביותר. סדנה המאפשרת לכל אחד ואחת בכל גיל, עם או בלי נסיון לעוף עם הדמיון ולצייר את מה שירצה על החומר הטבעי והכיפי של חלוק הנחל. כל אחד יוצא עם כמה אבנים מצויירות ומאויירות בצבעים, צורות או מילים מעצימות. סדנה המתאימה לכל גיל ולכל אחד ואין מי שלא יוצא ממנה עם חיוך והנאה רבה.

שלט ציפורים לחדר או לבית

שלט ציפורים מחלוקי נחל מצויירות ועץ טבעי. אחת מהסדנאות היותר פופולאריות בסטודיו. יצירת שלט אישי או משפחתי עבודת יד מיוחדת במינה. מתאים לגילאי שש ומעלה ומצויין כעבודה משפחתית משולבת.

קוביות מעוצבות

קוביות עץ צבעוניות עם שם הילד או מילת אהבה. נשייף, נצבע, נעבוד עם שבלונות וניצור את הקוביות המושלמות לעיצוב החדר שלנו

תמונת בתים ממגזרות נייר

יצירת תמונה אורבנית של בתים ממגזרות נייר צבעוניות. עבודה עם ניירות צבעוניים, מספריים ודבק בטכניקה מעניינת, שבסופה כל אחד יוצא עם תמונה מדליקה וצבעונית של הנוף העירוני המיוחד שבחר ליצור לו. נדרש שליטה במספריים, דמיון ואהבה ליצירה.

string art

עבודה עם פטיש מסמרים והרבה חוטים צבעוניים שיוצרים לנו יחדיו תמונה מדליקה וצבעונית לתליה. פריט נהדר לקישוט הבית או החדר.

מובייל מחומרים טבעיים

יצירת מובייל מדליק מחומרים טבעיים וצבע. עבודה עם פיסות עץ טבעי, חרוזים, ספלולים, איצטרובלים וענפים. והתוצאה פשוט מדהימה. קישוט נאה לכל חדר ובית.

עציצי דמויות

עבודה עם עציצים וקפסולות של קפה לכדי יצירה של דמות חמודה, מצחיקה, דמיונית. דמות יפה וצבעונית, וגם עציץ שנשתול מעל הראש ויהיה לנו שיער שגדל עם הזמן ומוסיף אופי לדמות שיצרנו.

משחק איקס עיגול מקוביות עץ

יצירה שהיא גם משחק. איקס עיגול מקוביות עץ. כל אחד יוצר את המשחק שלו בצבעים ודוגמאות שונות, עבודה עם צבעים, ושבלונות. ובסופה יש לנו את המשחק הקלאסי והמהנה לכל המשפחה.

מקל גשם

מקל גשם מצוייר וצבעוני. טכניקה פשוטה ומדוייקת ליצירת הצבעים והטקסטורות העשירות. עבודה עם מסמרים וקטניות ליצירת אפקט מקל הגשם המרשרש. כולם מצליחים!!

מדף תלוי

מדף תלוי מעץ וחוטים כל אחד יכול לשייף ולצבוע ולהביע את עצמו באופן אישי וייחודי ולצאת מהסדנה עם פריט שימושי ויפה לחדר או לבית. המדף בתמונה הוא בטכניקה פשוטה ומדוייקת ליצירת הצבעונית העשירה. כולם מצליחים!!

מדף תלוי שעון

שעון מתקליט ניקח תקליט עם המון נוסטלגיה, נעשה בו שימוש חוזר ונהפוך אותו לשעון קיר יפהפה וצבעוני. העבודה היא בטכניקות מגוונות ולכל אחד יוצא שעון אחר ומיוחד משלו.

עציצי בטון

יציקה של עציצי בטון, שיוף, צביעה, עבודה עם שבלונות ולבסוף שתילה של סוקולנט. איזה כיף של יצירה, עבודה עם הבטון התעשייתי לכדי יצירה אומנותית. וגם עציץ חדש וצבעוני לקחת הביתה.

סדנת מנדלות אור

סדנה מיוחדת במינה. המחולקת לשני שלבים. בשלב ראשון צובעים את הרקע של התמונה בעזרת ספוגים, מכחולים או הכי כיף - עם האצבעות בצורה ספונטנית. ובלב השני מציירים על הרקע הצבעוני שיצרנו, מנדלה לבנה ומוארת המשרה רוגע ושלווה ונותנת חופש ליצירתיות הפנימית שלנו. סדנה מומלצת כסדנה זוגית. מתאימה גם למשפחות קטנות וגדולות